nasi instruktorzy

 

Joanna Jaroszewicz (Leśniewska)

Ukończyła kurs na instruktora Aerobic w Akademii Fitness Planet we Wrocławiu. Najbardziej lubi prowadzić zajęcia wykorzystując wszelkiego rodzaju sprzęt, m.in. hantle, tubingi czy piłki. Jej zainteresowania to fitness oraz rajdy samochodowe. Absolwentka ochrony środowiska na Uniwersytecie Wrocławskim, posiadająca Dyplom Inspektora ds. BHP. W wolnym czasie jeździ na rowerze. Swoją otwartością oraz energicznym sposobem bycia potrafi zjednać sobie ludzi.

 

Magdalena Werner

absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ze specjalnością Rekreacja i Turystyka,  czynny nauczyciel wychowania fizycznego w Gimnazjum. Instruktor Fitness i  Instruktor Gimnastyki Korekcyjnej.

Zwolenniczka spędzania wolnego czasu w ruchu, w dzieciństwie oraz na studiach związana z zespołem tańca ludowego. Swoją pasją do aktywności fizycznej przy muzyce od lat zaraża swoje uczennice. Ogromną satysfakcję daje jej współpraca z ludźmi. To właśnie ich zadowolenie powoduje ciągły przypływ pozytywnej energii i chęć samodoskonalenia.

 

Katarzyna Cora

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii im. Andrzeja Czamary we Wrocławiu. Z wykształcenia kosmetolog, z potrzeby ciała i ducha instruktorka fitness i masażystka. Jest otwarta, komunikatywna, lubi pracę z ludźmi. Współpracuje z Uniwesytetem Trzeciego Wieku usprawniając studentów na zajęciach Fit Senior. Dodatkowowo wykonuje masaże. Ukończyła roczny kurs fizjoterapii i masażu.

 

Bożena Kras

Instruktorka jogi. Wiele lat praktykowała Hatha Jogę pod okiem znanej nauczycielki Lilianny Piotrowskiej.
Absolwentka kursu nauczycielskiego „Ashtanga Yoga Intensive” prowadzonego przez Basię Lipską (wybitną specjalistkę tej odmiany jogi).

 

 

 

Tomasz Jaszewski

Instruktor tańców latynoamerykańskich, posiada mistrzowską, międzynarodową klasę taneczną ” S” w tańcach latynoamerykańskich, Mistrz okręgu dolnośląskiego, Vice-mistrz Polski południowej LA, liczne udziały i sukcesy w turniejach zagranicznych, wierzy, że ” w tańcu najważniejsza jest praca i wytrwałość”.

 

Andrzej Binek

Medalista Mistrzostw Polski w Muay Thai i K1, ma za sobą również walki w formule MMA. Posiada doświadczenie zarówno w pracy z grupą jak i w prowadzeniu treningów personalnych.

 

Magdalena Jaroszewicz

Instruktorka fitness – PFI Basic Instructor. Absolwentka Handlu Zagranicznego na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.
Ambitnie godzi pracę zawodową z pasją, jaką od 10 lat jest dla niej fitness. Specjalizuje się w treningu prozdrowotnym, wyznaje zasadę: „W zdrowym ciele, zdrowy duch.”

 

Alina Szymonowicz

Z wykształcenia mgr integracji europejskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie zdobyła I i II miejsce w X i XI Mistrzostwach Szkół Wyższych w aerobiku. Posiada dyplom pedagogiki oraz wychowania fizycznego dla nauczycieli Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Dyplomowany instruktor: rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobik (dyplom Ministerstwa do spraw Kultury Fizycznej i Sportu), szkoły OPEN MIND HEALTH & FITNESS IDEA, międzynarodowej szkoły Body ARTTM Roberta Steinbachera oraz instruktor sportu specjalność kulturystyka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Prowadzi treningi personalne oraz zajęcia grupowe. W swojej pracy wykorzystuje i łączy wiele technik pracy nad ciałem, w tym nowoczesne formy ćwiczeń Body & Mind. Specjalizuje się w treningach począwszy od wzmacniania mięśni i zwiększania wytrzymałości, poprzez modelowanie i rzeźbienie sylwetki, po zaawansowane techniki połączenia ciała, umysłu i duszy szkoły Body ARTTM.

 

Michał Łysoń

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Specjalizacja: Fitness, oraz wychowanie fizyczne z gimnastyką korekcyjną kompensacyjną. Uzyskane kwalifikacje: Strenght Traning Specjalist Lv2, Cross Training Lv2,  Instruktor ćwiczeń siłowych, lekkoatletyki, Spinningu, Treningu funkcjonalnego i metabolicznego.

 

Michał Mika

ukończył kurs trenera personalnego w Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu, uzyskał kwalifikacje do prowadzenia treningu siłowego, treningu funkcjonalnego z elementami cross treningu, treningu medycznego, układania planów treningowych oraz podstaw dietetyki; ukończył kurs TRX GSTC (szkolenie dla instruktorów zajęć grupowych), a przed nim cross trening poziom 1 i poziom 2. Interesuje go temat mobility, koncepcja ruchu funkcjonalnego oraz podnoszenie sprawności całego ciała.

 

 

 

Magda Biedruna

Z fitnessem związana jestem od 20 lat. Ogromną pasją i miłością darzę sport, ruch i zdrowy tryb życia. Mam w sobie mnóstwo pozytywnej energii, którą z łatwością przekazuję innym. Uwalniając ogromne pokłady energii z zaangażowaniem prowadzę zajęcia rowerowe – SPINING, na które serdeczniezapraszam. Gwarantuję profesjonalną opiekę instruktorską, wsparcie w dążeniu do określonych celów, jak i świetną zabawę.

 

 

 

 

 

Maciej Stanowicz

Z kolarstwem jestem związany od kilkunastu lat. Od początku do tematu podchodzę bardzo profesjonalnie. Rozpocząłem od uprawiania kolarstwa szosowego. Ścigałem się we wszystkich możliwych młodzieżowych kategoriach, gdzie osiągałem sukcesy startując w krajowych wyścigach. Ukończyłem Liceum Ogólnokształcące Szkołę Mistrzostwa Sportowego w kolarstwie w Świdnicy.  Następnie w kategorii U-23 wyjechałem za granicę, by ścigać się dla Francuskiej drużyny, tam poszerzyłem swoje doświadczenie o specyfikę treningu zachodnich kolarzy. Po powrocie do Polski postawiłem na naukę i rozpocząłem studia na 2 uczelniach. Jestem absolwentem Wychowania Fizycznego z Gimnastyką Korekcyjną. Obecnie zbliżam się do ukończenia studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Od 6 lat jestem instruktorem SPINNING (INDOOR CYCLING), a jeśli czas pozwala to amatorsko startuję w maratonach szosowych i MTB. Pracuję, jako trener kolarstwa w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Świdnicy. Ponadto całą swoją energię wkładam w pracę trenera personalnego kolarstwa w Road MTB Trainers.

 

Marcin Lipiński

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie Fizyczne.
Instruktor ćwiczeń siłowych i kulturystyki – ukończony kurs instruktora kulturystyki na AWF Wrocław.
Na siłowni zajmuje się prowadzeniem treningów personalnych. 

Instruktor narciarstwa.
Instruktor pływania.
Trener pływania II klasy. 

 

Centrum Fitness BodyArt
58-100 Świdnica, ul. Wałbrzyska 18
tel. 74 668 26 77 lub 791 836 161
e-mail: centrum@bodyartswidnica.pl
lub recepcja@bodyartswidnica.pl

 Godziny otwarcia:
pn-pt: 7.00 – 22.00
sob: 9.00 – 18.00
nie: 9.00 – 13.00

Dołącz do nas już dziś!

 body-logo  facebook-logo

Pracuj z nami!      Dla firm!