nasi instruktorzy

 

Joanna Jaroszewicz (Leśniewska)

Ukończyła kurs na instruktora Aerobic w Akademii Fitness Planet we Wrocławiu. Najbardziej lubi prowadzić zajęcia wykorzystując wszelkiego rodzaju sprzęt, m.in. hantle, tubingi czy piłki. Jej zainteresowania to fitness oraz rajdy samochodowe. Absolwentka ochrony środowiska na Uniwersytecie Wrocławskim, posiadająca Dyplom Inspektora ds. BHP. W wolnym czasie jeździ na rowerze. Swoją otwartością oraz energicznym sposobem bycia potrafi zjednać sobie ludzi.

 

Magdalena Werner

absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ze specjalnością Rekreacja i Turystyka,  czynny nauczyciel wychowania fizycznego w Gimnazjum. Instruktor Fitness i  Instruktor Gimnastyki Korekcyjnej.

Zwolenniczka spędzania wolnego czasu w ruchu, w dzieciństwie oraz na studiach związana z zespołem tańca ludowego. Swoją pasją do aktywności fizycznej przy muzyce od lat zaraża swoje uczennice. Ogromną satysfakcję daje jej współpraca z ludźmi. To właśnie ich zadowolenie powoduje ciągły przypływ pozytywnej energii i chęć samodoskonalenia.

 

Katarzyna Cora

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii im. Andrzeja Czamary we Wrocławiu. Z wykształcenia kosmetolog, z potrzeby ciała i ducha instruktorka fitness i masażystka. Jest otwarta, komunikatywna, lubi pracę z ludźmi. Współpracuje z Uniwesytetem Trzeciego Wieku usprawniając studentów na zajęciach Fit Senior. Dodatkowowo wykonuje masaże. Ukończyła roczny kurs fizjoterapii i masażu.

 

Bożena Kras

Instruktorka jogi. Wiele lat praktykowała Hatha Jogę pod okiem znanej nauczycielki Lilianny Piotrowskiej.
Absolwentka kursu nauczycielskiego „Ashtanga Yoga Intensive” prowadzonego przez Basię Lipską (wybitną specjalistkę tej odmiany jogi).

 

 

 

Tomasz Jaszewski

Instruktor tańców latynoamerykańskich, posiada mistrzowską, międzynarodową klasę taneczną ” S” w tańcach latynoamerykańskich, Mistrz okręgu dolnośląskiego, Vice-mistrz Polski południowej LA, liczne udziały i sukcesy w turniejach zagranicznych, wierzy, że ” w tańcu najważniejsza jest praca i wytrwałość”.

 

Andrzej Binek

Medalista Mistrzostw Polski w Muay Thai i K1, ma za sobą również walki w formule MMA. Posiada doświadczenie zarówno w pracy z grupą jak i w prowadzeniu treningów personalnych.

 

Magdalena Jaroszewicz

Instruktorka fitness – PFI Basic Instructor. Absolwentka Handlu Zagranicznego na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.
Ambitnie godzi pracę zawodową z pasją, jaką od 10 lat jest dla niej fitness. Specjalizuje się w treningu prozdrowotnym, wyznaje zasadę: „W zdrowym ciele, zdrowy duch.”

 

 

Michał Łysoń

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Specjalizacja: Fitness, oraz wychowanie fizyczne z gimnastyką korekcyjną kompensacyjną. Uzyskane kwalifikacje: Strenght Traning Specjalist Lv2, Cross Training Lv2,  Instruktor ćwiczeń siłowych, lekkoatletyki, Spinningu, Treningu funkcjonalnego i metabolicznego.

 

Michał Mika

ukończył kurs trenera personalnego w Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu, uzyskał kwalifikacje do prowadzenia treningu siłowego, treningu funkcjonalnego z elementami cross treningu, treningu medycznego, układania planów treningowych oraz podstaw dietetyki; ukończył kurs TRX GSTC (szkolenie dla instruktorów zajęć grupowych), a przed nim cross trening poziom 1 i poziom 2. Interesuje go temat mobility, koncepcja ruchu funkcjonalnego oraz podnoszenie sprawności całego ciała.

 

Magda Biedruna

Z fitnessem związana jestem od 20 lat. Ogromną pasją i miłością darzę sport, ruch i zdrowy tryb życia. Mam w sobie mnóstwo pozytywnej energii, którą z łatwością przekazuję innym. Uwalniając ogromne pokłady energii z zaangażowaniem prowadzę zajęcia rowerowe – SPINING, na które serdeczniezapraszam. Gwarantuję profesjonalną opiekę instruktorską, wsparcie w dążeniu do określonych celów, jak i świetną zabawę.

 

 

 

 

 

 

Marcin Lipiński

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie Fizyczne.
Instruktor ćwiczeń siłowych i kulturystyki – ukończony kurs instruktora kulturystyki na AWF Wrocław.
Na siłowni zajmuje się prowadzeniem treningów personalnych. 

Instruktor narciarstwa.
Instruktor pływania.
Trener pływania II klasy. 

 

Centrum Fitness BodyArt
58-100 Świdnica, ul. Wałbrzyska 18
tel. 74 668 26 77 lub 791 836 161
e-mail: centrum@bodyartswidnica.pl
lub recepcja@bodyartswidnica.pl

 Godziny otwarcia:
pn-pt: 7.00 – 22.00
sob: 9.00 – 18.00
nie: 9.00 – 13.00

Dołącz do nas już dziś!

 body-logo  facebook-logo

Pracuj z nami!      Dla firm!