nasi instruktorzy

 

Magdalena Werner

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ze specjalnością Rekreacja i Turystyka, nauczyciel Wychowania Fizycznego w Szkole Podstawowej.

  • Instruktor Fitness
  • Instruktor Gimnastyki Korekcyjnej
  • Instruktor Kamagon Ball
  • Instruktor Pilates
  • Instruktor Indoor Cycling
  • Instruktor Power Hula Hop

 

‘’ Ogromną satysfakcję daje mi współpraca z ludźmi, to właśnie ich zadowolenie powoduje ciągły przypływ pozytywnej energii i chęć samodoskonalenia. ‘’

 

Monika Ryl – Madziała

miłośniczka zdrowego stylu życia i wszelkiej aktywności fizycznej. Uzyskała tytuł Instruktora Sportu, specjalność Instruktor Fitness w Akademii Szkolenia Trenerów Sportu, Turystyki i Rekreacji we Wrocławiu. Ukończyła studia pierwszego stopnia na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna ze specjalnością Gimnastyka korekcyjna. Największą radość sprawia jej prowadzenie dynamicznych zajęć z wykorzystaniem różnorodnego sprzętu. Sportową aktywność na sali fitness łączy także z bieganiem i treningiem siłowym. Lubi wplatać w treningi ćwiczenia kształtujące prawidłową postawę. Wielką satysfakcję sprawia jej kontakt z ludźmi i motywowanie ich do działania.

 

Aneta Pęczar

absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na Wydziale Nauk o Sporcie, specjalność TRENER przygotowania motorycznego. Ukończyła kurs Instruktora Fitness w Akademii Trenerów Sportu we Wrocławiu w 2015 roku. Najbardziej lubi prowadzić zajęcia energiczne, a jej faworytem są ćwiczenia cardio. Jej hobby to fitness i biegi długodystansowe. Wiecznie uśmiechnięta, zaraża uśmiechem innych.

 

Bożena Kras

Instruktorka jogi. Wiele lat praktykowała Hatha Jogę pod okiem znanej nauczycielki Lilianny Piotrowskiej.
Absolwentka kursu nauczycielskiego „Ashtanga Yoga Intensive” prowadzonego przez Basię Lipską (wybitną specjalistkę tej odmiany jogi).

 

Kamila Klimowicz

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, instruktor Zumba Fitness z pasji do tańca oraz współorganizator wielu zumbowych eventów. Zajęcia zumby są dla niej wyjątkowym spotkaniem z uczestnikami, podczas których łączy świetną zabawę z treningiem cardio. Tańczy od zawsze – od formacji, poprzez tańce latynoamerykańskie. Od ponad 6 lat to jednak Zumba stała się największą pasją, gdyż w zumbie pojawiają się kroki podstawowe różnych stylów tanecznych, wyzwala prawdziwą radość z tańca.

 

Katarzyna Cora – Binek

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii im. Andrzeja Czamary we Wrocławiu. Z wykształcenia kosmetolog, z potrzeby ciała i ducha instruktorka fitness i masażystka. Jest otwarta, komunikatywna, lubi pracę z ludźmi. Współpracuje z Uniwesytetem Trzeciego Wieku usprawniając studentów na zajęciach Fit Senior. Dodatkowowo wykonuje masaże. Ukończyła roczny kurs fizjoterapii i masażu.

 

Michał Łysoń

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Specjalizacja: Fitness oraz Wychowanie Fizyczne z gimnastyką Korekcyjno-Kompensacyjną.

Trener Personalny, trener Trójboju Siłowego i przygotowania motorycznego. Kilkukrotny medalista Mistrzostw Polski w Trójboju Siłowym.

Uzyskane kwalifikacje:  Strength Training Specialist Lv3, Cross Training Lv2,  Dieta i Suplementacja w Sporcie Lv2, Instruktor Ćwiczeń Siłowych, Instruktor SPINNINGU oraz Lekkoatletyki.

 

Michał Mika

Trener Personalny, Instruktor SFG I, Specjalista KAATSU Training oraz instruktor metody Butejko i Oxygen Advantage.

Współpracuje z zawodnikami sportów wytrzymałościowych takich jak triathlon, biegi długodystansowe czy biegi przeszkodowe (OCR), w których sam od pewnego czasu startuje.
Współpracuje z Fundacją Start-Sport –  jest częścią projektu BIOTOPMAN – projekcie opartym na naturalnych i funkcjonalnych formach żywienia i suplementacji oraz najskuteczniejszych kombinacjach treningowych, połączonych z osiągnięciami nowoczesnej nauki i techniki. Prowadzi kursy, szkolenia i wykłady z Przewagi Tlenowej oraz metody Butejki.
Kwalifikacje: Trener Personalny, Cross Training Lev 1 i 2, TRX GTC – GROUP TRAINING COURSE ®, Strongfirst Girya I, Instruktor Metody Butejki,

TRX SMSTC –SPORTS Medicine SUSPENSION TRAINING®, Oxygen Advantage ® – Przewaga Tlenowa,  KAATSU Training.

Marcin Lipiński

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie Fizyczne.
Instruktor ćwiczeń siłowych i kulturystyki – ukończony kurs instruktora kulturystyki na AWF Wrocław.
Na siłowni zajmuje się prowadzeniem treningów personalnych. 

Instruktor narciarstwa.
Instruktor pływania.
Trener pływania II klasy. 

 


 


Centrum Fitness BodyArt
58-100 Świdnica, ul. Wałbrzyska 18
tel. 74 668 26 77 lub 791 836 161
e-mail: centrum@bodyartswidnica.pl
lub recepcja@bodyartswidnica.pl

 Godziny otwarcia:
pn-pt: 7.00 – 22.00
sob: 9.00 – 18.00 nie: 9.00 – 13.00

Dołącz do nas już dziś!

 body-logo  facebook-logo

Pracuj z nami!      Dla firm!