Sauna

Sauna jest jednym z najbardziej efektywnych i przyjemnych sposobów na oczyszczenie wewnętrznych organów i skóry od trucizny, którą przez lata gromadziło w sobie nasze ciało. Badania naukowe niezbicie udowodniły, że ludzie korzystający z sauny 10- krotnie rzadziej chorują na grypę i przeziębienia. Pobyt w saunie, prócz znakomitego relaksu daje także inne niewymierne korzyści dla naszego zdrowia.

Wśród wskazań do korzystania z sauny podaje się min.:

Zabieg w saunie oddziałuje niezwykle korzystnie na ludzką skórę.

Zdrowa skóra chroni organizm przed szkodliwymi oddziaływaniami środowiska zewnętrznego. Poprzez pory skóry organizm oddycha. Przebywanie w saunie doskonale oczyszcza pory skóry.

W kabinie nie należy wykonywać zbędnych ruchów, po uprzednio zjedzonym posiłku zaleca się odczekanie dwóch godzin, a po seansie wypicie soku owocowego lub wody mineralnej.

 

„Intensywne pocenie w saunie wspomaga także pracę nerek, ponieważ 3/4 wszystkich toksyn z organizmu jest wydzielane poprzez pory skóry. Naukowcy ustalili, że korzystając z sauny przez jedną godzinę organizm wydziela wraz z potem tyle toksyn, ile zdrowe nerki w ciągu 24 godzin.”

Wśród przeciwwskazań do korzystania z sauny wymienia się:

 


Centrum Fitness BodyArt
58-100 Świdnica, ul. Wałbrzyska 18
tel. 74 668 26 77 lub 791 836 161
e-mail: centrum@bodyartswidnica.pl
lub recepcja@bodyartswidnica.pl

 Godziny otwarcia:
pn-pt: 7.00 – 22.00
sob: 9.00 – 18.00 nie: 9.00 – 13.00

Dołącz do nas już dziś!

 body-logo  facebook-logo

Pracuj z nami!      Dla firm!