Zajęcia dla dzieci

GIMNASTYKA KOREKCYJNA – grupowa gimnastyka korekcyjna prowadzona przez fizjoterapeutę. Zajęcia korekcyjne poprzez odpowiednio przygotowane zabawy ruchowe i ćwiczenia mają za zadanie:

 

MIX  DANCE  – zajęcia taneczne prowadzone z myślą o najmłodszych. Zajęcia obejmują:

–  poznawanie i ćwiczenie kroków

–  poprawę sprawności  ruchowej,

–  rozwijają koordynację i muzykalność

–  przełamują barierę nieśmiałości.

Na zajęciach wykorzystywane są różne style taneczne w połączeniu z zabawami ogólnorozwojowymi i integracyjnymi.

 

ZUMBA dla DZIECI –  to zajęcia taneczno- zabawowe,  to nauka kroków Zumby oraz poczucia rytmu przy muzyce.

Każde dziecko może się na tych zajęciach wyszaleć!

 

FITNESS dla DZIECI to  program 50  minut ćwiczeń, składających się z części wzmacniającej i elementów choreograficznych. Dodatkowo trenerzy fitness ciągle obserwują zachowania i umiejętności fizyczne dzieci, ich możliwości pod kątem słuchu muzycznego i dynamiki ruchu.

Zajęcia mają na celu uczenie dzieci aktywnego i zdrowego stylu życia, poznania różnych form fitness, takich jak: piłki, step, taniec. Towarzysząca lekcjom fitnessu różnorodna muzyka, pobudza dzieci do aktywności, wyzwala emocje, uwrażliwia.

 

Zajęcia ruchowe są  bardzo ważnym czynnikiem dla prawidłowego rozwoju fizycznego i  umysłowego dziecka. Badanie potwierdzają, że dzieci, które regularnie uprawiają sport, osiągają lepsze wyniki w szkole i mają wyższe oceny z zachowania. Wysiłek fizyczny ma wpływa na samopoczucie, odporność na stres i prawidłowy sen. Ponadto dziecko mniej sprawne ruchowo jest przez rówieśników odsuwane od zabawy i izolowane w szkole i na podwórku. Złe nawyki żywieniowe, siedzący tryb życia sprawiają, że młode pokolenie przybiera na wadze. Badacze alarmują, że problem otyłości w coraz większym stopniu dotyka najmłodszych. Dlatego dbanie o rozwój fizyczny naszych pociech jest sprawą niezwykle ważną.

 

 

TRAMPOLINY dla DZIECIzajęcia są znakomitą formą gimnastyki, wzmacniają ciało, uaktywniają wszystkie mięśnie, w tym najważniejszy sercowy, co prowadzi do wzmocnienia układu sercowo-naczyniowego. Jumping fitness nie obciąża stawów, a już samo stanie na trampolinie powoduje napięcie mięśni głębokich odpowiedzialnych za równowagę i stabilizację. Jest to świetny sposób na walkę z otyłością, poprawę kondycji oraz zdrowe i atrakcyjne spożytkowanie energii.

 

Zapisy na wybrane zajęcia  w recepcji klubu: 74 668 26 77 lub 791 836 161.

 

Zapraszamy do zapisywania swoich dzieci na zajęcia!


Centrum Fitness BodyArt
58-100 Świdnica, ul. Wałbrzyska 18
tel. 74 668 26 77 lub 791 836 161
e-mail: centrum@bodyartswidnica.pl
lub recepcja@bodyartswidnica.pl

 Godziny otwarcia:
pn-pt: 7.00 – 22.00
sob: 9.00 – 18.00 nie: 9.00 – 13.00

Dołącz do nas już dziś!

 body-logo  facebook-logo

Pracuj z nami!      Dla firm!