Zajęcia fitness


zajęcia, które łączą w sobie klasyczne elementy fitnessu ze sztukami walki, takimi jak: karate, boks czy kickboxing.
Napinanie mięśni, duża ilość ciosów, kopnięć i podskoków zapewniają wysoki wydatek energetyczny, w efekcie czego spalamy tkankę tłuszczową;  wyprowadzanie ciosów świetnie kształtuje ramiona, talię i mięśnie brzucha; kopnięcia angażują mięśnie pośladków, ud i łydek.
Utrzymywanie prawidłowej postawy pozytywnie oddziałuje na kręgosłup, a  naprzemienne wykonywanie ćwiczeń dynamicznych i statycznych doskonale wpływa na równowagę.
AEROBOX to doskonały sposób na walkę ze stresem, napięciem i zmęczeniem.


Zajęcia wzmacniające i modelujące mięśnie brzucha.
Zajęcia dla wszystkich, którym zależy na smukłej talii i płaskim brzuchu.


W tym treningu skupiamy się na ćwiczeniu miejsc, które uwielbiają gromadzić tłuszcz, czyli okolicach centrum ciała i wokół bioder. Z uporem ćwiczymy więc brzuch, pośladki i uda. To lekcja o średniej intensywności z dużą liczbą powtórzeń danego ćwiczenia, w bezpiecznych, nie obciążajacych stawów pozycjach. Każda osoba wykonuje tyle powtórzeń, ile jest w stanie. Są to zajęcia dla wszystkich, bez względu na wiek, płeć i kondycję fizyczną.


Połączenie ćwiczeń siłowych i wydolnościowych, poprawiających rzeźbę całego ciała. Prosta choreografia na stepie połączona z ćwiczeniami statycznymi z użyciem gum, hantli i małych ciężarów, sprawia, że zajęcia te są bardzo ciekawe, urozmaicone i ułatwiają spalanie tkanki tłuszczowej.


Zajęcia dostosowane do wieku uczestników z uwzględnieniem profilaktyki chorób wieku dojrzałego. Podczas zajęć Aktywni + można poprawić swoją sprawność, wzmocnić mięśnie i zwiększyć ich objętość. Aktywny senior to zajęcia specjalnie opracowane dla osób starszych, prowadzone są w odpowiednim tempie, dostosowanym zawsze do ćwiczących. Korzyści z zajęć to:
 • zapewniają zachowanie ruchomości stawów, zmniejsza ryzyko urazów
 • zwiększa wytrzymałość ścięgien, więzadeł, chrząstek i kości
 • chronią przed osteoporozą, artrozą, bólami kręgosłupa
 • poprawiają sprawność układu krążenia, zmniejszają tętno spoczynkowe, regulują ciśnienie krwi
 • chronią przed miażdżycą i chorobą wieńcową
 • wpływają korzystnie na układ oddechowy
 • nadają odpowiednią siłę mięśniom, ułatwiając wykonywanie codziennych czynności
 • poprawiają nastrój, własną samoocenę
 • chronią przed rozwojem cukrzycy (regulują metabolizm glukozy i insuliny)
 • obniżają poziom stresu
 • u Panów zwiększają poziom testosteronu


Zajęcia w wodzie to coraz popularniejsza forma usprawniania, oznacza ćwiczenia fizyczne, wytrzymałościowe o charakterze tlenowym w wodzie. Aqua aerobik to trening układu sercowo – naczyniowego i oddechowego, polepszający koordynację i gibkość, sprawność układu ruchowego oraz redukcję cellulitu. Aqua aerobik jest polecany szczególnie osobom pragnącym podnieść swój poziom sprawności fizycznej a także pacjentom po operacjach, osobom otyłym, starszym i kobietom w ciąży. To również świetna forma ruchu dla osób mających kłopoty z kręgosłupem, układem sercowo – naczyniowym i oddechowym, a także cierpiącym na osteoporozę.

AQUA AEROBIK:

 • poprawia samopoczucie
 • ujędrnia ciało
 • wysmukla sylwetkę
 • wzmacnia mięśnie
 • odciąża kręgosłup i stawy

Zajęcia nie wymagają umiejętności pływania!


Zajęcia, podczas których używamy platformy – stepu. Trening polega na stopniowej nauce choreografii, która daje nam mnóstwo radości oraz poprawia naszą pamięć i koordynację ruchową. Instruktor krok po kroku wprowadza i naucza danych elementów choreografii, które na koniec zajęć tworzą całość. Zajęcia zakończone ćwiczeniami na mięśnie brzucha. Basic Step to zajęcia, podczas których spalicie mnóstwo kalorii i tkankę tłuszczową oraz poprawicie swoją kondycję i siłę mięśni nóg, poza tym jest to wspaniała, energetyczna zabawa. Zajęcia są przeznaczone dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze stepem. Udział w tych zajęciach da Ci pewność i komfort w poruszaniu się na stepie, dzięki czemu świetnie poradzisz sobie na trudniejszych zajęciach.

ćwiczenia nastawione na spalanie tkanki tłuszczowej, a także wzmacnienie i wyrzeźbienie tych miejsc, w których najczęściej pojawia się cellulit – pośladki, uda, biodra, ale również ramiona, łydki i brzuch. Dla osiągnięcia maksymalnych efektów w walce ze zbitą i nierównomiernie rozłożoną tkanką tłuszczową zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem wszelkiego rodzaju sprzętu – hantle, gumy, piłki, stepy, obciążniki na nogi itp. Na zajęciach dodatkowy nacisk kładziemy na mięśnie brzucha – na jego spłaszczenie, wymodelowanie i wzmocnienie. Duża liczba powtórzeń w połączeniu z ćwiczeniami kardio daje bardzo dobre efekty w walce z tkanką tłuszczową.

Ćwiczenia te polecane są dla każdego, bez względu na wiek, a także dla kobiet w ciąży i w okresie połogu.


Jest to trening wytrzymałościowo-siłowy, którego celem jest uzyskanie lepszej sprawności fizycznej całego organizmu. Kształtuje wytrzymałość, siłę, elastyczność, spala tkankę tłuszczową, poprawia ogólną sprawność i kondycję. Duża intensywność ćwiczeń o różnym stopniu zaawansowania.

Zajęcia polegają na krótkiej rozgrzewce, następnie obwody stacyjne, ćwiczenia na brzuch i rozciąganie. Na zajęciach wykorzystujemy różnorodny sprzęt.


Gimnastyka Twarzy – to naturalny sposób na młodą skórę bez zastrzyków i drogich zabiegów kosmetycznych. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie twarzy, a tym samym ujędrniają skórę w okolicach oczu, czoła, policzków i brody. Regularnie wykonywane mogą dać zaskakujące efekty – spłycić zmarszczki, poprawić owal twarzy, zlikwidować obrzęki pod oczami.


FAT BURNING to skuteczny trening cardio z elementami treningu siłowego, który błyskawicznie pozwoli zredukować tkankę tłuszczową. Trening ten prowadzony jest w rytmie energetycznej muzyki. Dzięki tym ćwiczeniom wyrzeźbimy ciało, a nasza sylwetka będzie nieskazitelna!


Ćwiczenia z piłkami polegają na doskonaleniu równowagi, koordynacji i stabilizacji ciała. Pomagają usunąć istniejące napięcie mięśniowe, a przy tym nie powodują obciążenia kręgosłupa, stawu kolanowego i nadgarstków. Balansując na piłce, dla utrzymania równowagi angażujemy najgłębsze warstwy mięśni okołokręgosłupowych, ruchy te stymulują także receptory zewnętrze i wewnętrzne. Liczne badania naukowe potwierdzają pozytywny wpływ ćwiczeń równoważnych na układ mięśniowy i nerwowy człowieka.

Ćwiczenia te polecane są dla każdego, bez względu na wiek, a także dla kobiet w ciąży i w okresie połogu.


HULA HOP –   trening, który przynosi szybkie i wyraźne efekty, bo aktywuje bardzo dużą grupę mięśni, do której należą mięśnie brzucha, mięśnie talii oraz mięśnie pośladków i ud;  pozwala również uelastycznić skórę, a także poprawić postawę i wzmocnić kręgosłup.


Współczesny styl życia wywiera negatywne skutki na nasz organizm. Praca w pozycji siedzącej dominuje wśród czynności zawodowych, stąd wiele osób cierpi na brak ruchu. Nieprawidłowe zachowania w dniu codziennym oraz brak ruchu muszą zostać zrekompensowane. Rozwiązania tych problemów w fitnessie, sporcie i rehabilitacji oferuje udoskonalona wersja piłki – io-Ball o eliptycznym kształcie.

Io-Ball umożliwia realizowanie zróżnicowanego i efektywnego treningu dla wszystkich poziomów zaawansowania. Eliptyczna wersja piłki przyczynia się do poprawy wytrzymałości, koordynacji, siły, szybkości i gibkości.


Joga to ćwiczenia fizyczne i ruchowe z kontrolowanym oddechem, koncentracją i medytacją. Joga to praca nad powiększeniem zakresu ruchomości w stawach, wydłużeniem mięśni i ścięgien, prawidłowym przebiegiem faz oddychania. Zajęcia te uwalniają od napięć, dają psychiczne odprężenie, lepszy przepływ energii, oczyszczenie i wzmocnienie układu nerwowego.


Odchudzające ćwiczenia na trampolinie, czyli jumping fitness, to forma ćwiczeń fizycznych łącząca w sobie dużą dawkę wysiłku i zabawy. Proste skakanie na trampolinie może dać twojemu ciału więcej korzyści niż myślisz.
Na czym polega Jumping Fitness ?

Jumping fitness to specjalnie opracowany system treningowy, który pomaga wzmacniać i kształtować sylwetkę przy jednoczesnym czerpaniu frajdy ze skakania. Do treningu wykorzystywana jest jednoosobowa trampolina o małych rozmiarach, na której wykonuje się ćwiczenia zaczerpnięte z różnych dyscyplin sportowych. Najczęściej jest to kombinacja wolnych i szybkich skoków, ćwiczeń znanych z aerobiku i dynamicznych „biegów” w miejscu.
Zalety ćwiczeń na trampolinie:

Udowodniono, że skakanie na trampolinie jest dziesięć razy skuteczniejsze niż bieganie. Jak to możliwe? Dzięki nieustannym zmianom grawitacji więcej mięśni jest jednocześnie zaangażowanych w ruch, przez co podnosi się efektywność ćwiczeń. Co więcej, w czasie godzinnego treningu jumping fitness możemy spalić aż 800 kcal! Jeśli więc szukasz sposobu na skuteczną utratę kilogramów, ten typ ćwiczeń jest dla ciebie idealny.
Dlaczego jeszcze warto ćwiczyć na trampolinie?

 • skakanie to dobry trening kondycyjny – usprawnia krążenie, pomaga w pracy układu sercowo-naczyniowego i dotlenia
 • to dobra forma aktywności dla osób odchudzających się, ponieważ przyspiesza przemianę materii, stymuluje procesy trawienne i przyczynia się do uwalniania toksyn z organizmu
 • wzmacnia mięśnie całego ciała i pomaga w kształtowaniu sylwetki
 • zwiększa gibkość i koordynację ruchową
 • sprawia dużo radości, zmniejsza poziom stresu i odpręża.

Zapisy na TRAMPOLINY w recepcji klubu – zapraszamy!

to gumowa piłka wypełniona wodą. W zależności od tego, ile wody wleje się do wnętrza, taki uzyskuje się ciężar piłki.
KAMAGON mobilizuje do pracy wszystkie grupy mięśniowe naraz i buduje je równocześnie. Dzięki temu pracują tzw. taśmy mięśniowe potrzebne do pracy całego ciała, w każdej dyscyplinie sportowej i w fitnessie.

Z Kamagonem możemy pracować w różnych formach treningowych: od treningu cardio – gdzie ważne jest spalanie zbędnego bagażu kilogramów naszego ciała, a piłka nie jest ciężka – do treningu typowo crossfitowego, gdzie wykorzystujemy piłkę do budowania masy i siły naszego ciała, stabilizując kluczowe mięśnie pleców, nóg, karku itd.

to tradycyjny sport podnoszenia odważnika. Do treningu z kettlebell praktycznie nie ma przeciwwskazań. Każda zdrowa osoba może w dowolnej chwili zacząć stosować tę formę aktywności. Odważniki polecane są zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet; za ich pomocą można wysmuklić i ujędrnić strategiczne dla pań partie ciała – nogi, uda, pośladki i ramiona.
To również dobre narzędzie treningowe dla tych, którzy chcą wzmocnić mięśnie głębokie odpowiadające za utrzymanie prostej sylwetki. Regularne ćwiczenia z wykorzystaniem kettlebell pomogą ulżyć w bólach pleców i skorygować niewielkie wady postawy.

Latino aerobic to nie gimnastyka, to taniec dla każdego. Zajęcia wykorzystują elementy tańców latynoamerykańskich, relaksują, dodają pewności siebie. Trening latino wpływa zarówno na nasze lepsze samopoczucie psychiczne jak i fizyczne- w tańcu pięknie kształtuje się talia, biodra, mięśnie nóg. Płynne ruchy bioder, rąk nie tylko wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej, ale również poprawiają koordynację ruchową.

Dynamiczny trening mięśni tułowia, brzucha pleców, pośladków. Wykorzystujemy tubingi, ciężary. Idealne ćwiczenia do poprawy siły, wytrzymałości i równowagi. Spory nacisk na technikę wykonywanych ćwiczeń. Trening o średniej intensywności.

System ćwiczeń opracowany przez Josepha Pilatesa. Trening równoważny skutecznie wzmacnia plecy, gwarantuje płaski brzuch i szczupłą smukłą sylwetkę. Ćwiczenia wzmacniają i rozciągają od czubka głowy aż po palce stop, wpływają kojąco na nasze samopoczucie, tzw. trening „dobrego samopoczucia”. Sekretem jest centrum i równowaga. Doskonałe również dla osób z bólem kręgosłupa.


zajęcia mające na celu poprawę mobilności ciała, zwiększające zakresy ruchu stawów. Mobility wykorzystuje techniki rozciągające i rozluźniające mięśnie i powięzi (fascia) co pomaga zapobiegać bólom i kontuzjom. Skierowane jest dla osób uprawiających sport, pomagając im podnosić sprawność fizyczną, jak i dla osób prowadzących siedzący tryb życia (praca, dom, samochód). Podczas zajęć wykorzystywane są specjalne wałki i piłki do masażu oraz gumy.


to poranny trening, na którym rzeźbimy sylwetkę, spalamy tkankę tłuszczową i świetnie się bawimy. Podczas wydłużonej rozgrzewki stymulujemy nasz organizm do wzmożonego wysiłku, a część główna treningu orzeźwia, pobudza i dodaje energii na cały dzień. Nie ważne ile masz lat i czy jesteś stałym bywalcem, czy dopiero zaczynasz, gdyż te zajęcia są dla każdego. Rozpocznijmy dzień od obowiązkowej dawki wysiłku fizycznego, który działa jak poranna kawa. Dla urozmaicenia zajęć wykorzystujemy rózne przybory: hantle, obciążniki, stepy, piłki i gumy. Dzięki zajęciom MORNING WORKOUT wyrzeźbisz mięśnie i ukształtujesz sylwetkę.


Jest to trening wytrzymałościowo – siłowy wykonywany z użyciem sztangi o zróżnicowanym ciężarze, w zależności od wzmacnianej grupy mięśniowej i indywidualnych możliwości ćwiczącego. Są to zajęcia o dużej efektywności spalania tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki. Głównym celem jest poprawa wydolności organizmu, wzrost wytrzymałości i siły mięśni na rzecz pięknego ich zarysu.


PROJEKT BIKINI to autorski program ćwiczeń naszej Instruktorki ANETY. Trening ma na celu przygotowanie ciała do nadchodzącego lata i wyjścia bez kompleksów na plażę w bikini. Są to ćwiczenia CARDIO, przeplatane ćwiczeniami wzmacniającymi, skierowane do osób chcących wyszczuplić, ujędrnić i wyrzeźbić swoje ciało. Zajęcia z jednej strony pomogą spalić zbędną tkankę tłuszczową i zredukować cellulit, zaś z drugiej wymodelują i wyrzeźbią sylwetkę. Program skierowany do osób zaawansowanych jak i początkujących, ćwiczenia są dobrane w taki sposób, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.


to jazda na rowerze stacjonarnym przy akompaniamencie głośnej, rytmicznej muzyki, przeznaczona dla osób początkujących.
Zajęcia pomagają pozbyć się tłuszczu, poprawiają zdrowie serca i zwiększają wytrzymałość mięśni. Trening nie obciąża stawów i więzadeł. Mogą go więc uprawiać również osoby ze znaczną otyłością.


Sexy Dance, czyli nauka kuszenia i uwodzenia w tańcu oraz nauka tzw. „kocich ruchów”, łączy w sobie elementy różnych stylów, takich jak: show dance, burleska, tańce latino, taniec brzucha, twerk, jazz czy taniec współczesny.
SEXY DANCE rzeźbi kobiecą sylwetkę, uczy gracji i zmysłowości, figura kobiety staje się smuklejsza, a postawa ciała bardziej wyprostowana.


Zajęcia kształtujące sylwetkę (ręce, brzuch, uda, pośladki) ze sprzętem fitness. Body shape (z ciężarkami), body ball ( z rehabilitacyjnymi piłkami odciążającymi kręgosłup i stawy). Gimnastyka dla osób w każdym wieku i dowolnej wadze. Trening wzmacniający i delikatnie rzeźbiący całe ciało. W lekcji tej nie zapomina się o kształtowaniu mięśni ramion, klatki piersiowej czy łydek. Zwiększona liczba powtórzeń chroni przed nadmiernym uwypukleniem mięśni. To lekcja stworzona specjalnie dla kobiet, które zazwyczaj boją się rozwoju masy mięśniowej.

SMUKŁE UDA, PŁASKI BRZUCH to zestaw ćwiczeń pozwalających wyrzeźbić dolne partie ciała, spalić tkankę tłuszczową w problematycznych dla kobiet strefach, a także wzmocnić mięśnie i wymodelować sylwetkę bez ryzyka nadmiernego rozrostu masy mięśniowej. Wspomagają walkę z cellulitem. Zajęcia te są dla osób o każdym poziomie zaawansowania, bez ograniczeń wiekowych.


To jedna z najszybciej rozwijających się i zyskujących coraz większą popularność form ćwiczeń fizycznych. Pozwala spalić dużą liczbę kalorii, pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz pięknie ukształtować mięśnie nóg i pośladków, a także wzmocnić partie mięśni przykręgosłupowych. Instruktor może dopasować program treningu do naszej wydolności, sprawności i naszych potrzeb. Dodatkowo jazda na rowerze nie obciąża stawów, tak jak na przykład bieganie, mogą ją również praktykować osoby starsze z chorobą zwyrodnieniową stawów.

W zależności od naszych potrzeb podczas treningu możemy wzmacniać kondycję, kształtować mięśnie, pozbywać się tłuszczu albo nabierać masy
mięśniowej. 60- minutowy program treningowy pozwoli nam spalić nawet do 1000 kcal, czyli więcej niż bieganie czy pływanie.
Jedyne w Świdnicy i okolicy oficjalne Centrum Spinningu to Centrum Fitness BodyArt.

Zajęcia SPINNINGU odbywają się codziennie Spinning  uprawia się po to, aby schudnąć, wzmocnić nogi, pośladki, poprawić kondycję albo po prostu dlatego, że sprawia to niesamowitą przyjemność! Przy odpowiedniej muzyce i niesamowitej atmosferze zajęcia stają się niezapomniane!!!

Działanie treningu rowerowego na ludzki organizm:

Figura: Napięcie i definicja mięśni ( posiadanie odtłuszczonych mięśni ) nóg oraz pośladków, szybka redukcja nadwagi poprzez wysoki ubytek kalorii, aż do 1000 kcal / godz.
Aparat Ruchu: Poprawa wytrzymałości i siły, stabilizacja i wzmocnienie stawów
Wyrównanie nierównowagi w układzie mięśniowym
Wzrost gęstości kości, a tym samym zapobieganie chorobom takim jak osteoporoza
Serce: Lepsze ukrwienie, a przez to lepsze zaopatrzenie mięśni i całego organizmu w tlen oraz substancje odżywcze
Stabilizacja ciśnienia krwi i polepszenie ukrwienia wszystkich organów i tkanek
Oddech (Płuca): Zwiększenie przyswajania tlenu poprzez płuca, poprawa tzw. wydolności tlenowej organizmu
System Immunologiczny: Wzmocnienie systemu odpornościowego organizmu
System Hormonalny: Hormony stresu (adrenalina) są szybciej usuwane z organizmu, natomiast hormony szczęścia (endorfiny) namnażają się dając nam uczucie błogości i miłego zmęczenia po treningu

Zawsze przed przystąpieniem do jakiejkolwiek aktywności ruchowej zasięgnij porady swojego lekarza.

Zaopatrz się w:

ręcznik z powodu dużej utraty potu podczas zajęć


Zajęcia z użyciem platformy zwanej stepem z elementami choreografii. Trening bardzo atrakcyjny ze względu na różnorodność kombinacji prostych lub bardziej złożonych kroków. Efektem regularnego ćwiczenia na stepie jest poprawa koordynacji i pamięci ruchowej oraz zgrabne uda i jędrne pośladki. Proponujemy także step dla zaawansowanych – o dużej intensywności i skomplikowanej choreografii.


Zajęcia, których głównym celem jest kształtowanie siły i wytrzymałości organizmu. Pracuje się tu z wieloma przyrządami: ciężarkami, stepami, gumami, obciążeniami, piłkami. Prowadzone często w formie interwału: intensywniejszy, wydolnościowy oraz wzmacniający poszczególne partie mięśniowe. Ćwiczenia powodują poprawę wydolności i wytrzymałości organizmu oraz intensywne spalanie tkanki tłuszczowej.


Trening z masą własnego ciała, do którego wykorzystuje się specjalny zestaw regulowanych pasów. Dzięki TRX równomiernie rozbudujesz oraz wzmocnisz mięśnie bez obciążania stawów i kręgosłupa.

TRX polecany jest każdemu, niezależnie od stopnia jego wytrenowania. Dzięki treningowi w zawieszeniu kobiety mogą wyszczuplić i ujędrnić sylwetkę, natomiast mężczyźni wyrzeźbić dowolną partię mięśni. Poziom trudności ćwiczeń można z łatwością kontrolować poprzez zmianę kąta nachylenia ciała względem podłoża. Trening ma około 300 wariantów, co czyni go ciekawym urozmaiceniem rutynowych ćwiczeń wykonywanych na przyrządach.


Odchudzające ćwiczenia na trampolinie, czyli jumping fitness, to forma ćwiczeń fizycznych łącząca w sobie dużą dawkę wysiłku i zabawy. Proste skakanie na trampolinie może dać twojemu ciału więcej korzyści niż myślisz.
Na czym polega Jumping Fitness?

Jumping fitness to specjalnie opracowany system treningowy, który pomaga wzmacniać i kształtować sylwetkę przy jednoczesnym czerpaniu frajdy ze skakania. Do treningu wykorzystywana jest jednoosobowa trampolina o małych rozmiarach, na której wykonuje się ćwiczenia zaczerpnięte z różnych dyscyplin sportowych. Najczęściej jest to kombinacja wolnych i szybkich skoków, ćwiczeń znanych z aerobiku i dynamicznych „biegów” w miejscu.
Zalety ćwiczeń na trampolinie

Udowodniono, że skakanie na trampolinie jest dziesięć razy skuteczniejsze niż bieganie. Jak to możliwe? Dzięki nieustannym zmianom grawitacji więcej mięśni jest jednocześnie zaangażowanych w ruch, przez co podnosi się efektywność ćwiczeń. Co więcej, w czasie godzinnego treningu jumping fitness możemy spalić aż 800 kcal! Jeśli więc szukasz sposobu na skuteczną utratę kilogramów, ten typ ćwiczeń jest dla ciebie idealny.
Dlaczego jeszcze warto ćwiczyć na trampolinie?

skakanie to dobry trening kondycyjny – usprawnia krążenie, pomaga w pracy układu sercowo-naczyniowego i dotlenia
to dobra forma aktywności dla osób odchudzających się, ponieważ przyspiesza przemianę materii, stymuluje procesy trawienne i przyczynia się do uwalniania toksyn z organizmu
wzmacnia mięśnie całego ciała i pomaga w kształtowaniu sylwetki
zwiększa gibkość i koordynację ruchową
sprawia duzo radości, zmniejsza poziom stresu i odpręża

Zapisy na TRAMPOLINY w recepcji klubu – zapraszamy!

Trening funkcjonalny to rodzaj intensywnych ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni bez rozbudowywania masy mięśniowej. Polega na imitowaniu ruchów, które wykonujemy na co dzień przy zwykłych czynnościach, ale w szybszym tempie i z wieloma powtórzeniami

Przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy chcą poprawić swoją formę, wzmocnić mięśnie i zwiększyć zakresy ruchów w stawach. Zarówno dla sportowców, amatorów sportu, jak i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z zajęciami fitness. Trening opiera się na ćwiczeniach core stability, czyli wzmacnianiu mięśni głębokich odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej postawy ciała i kontrolujących wszystkie ruchy człowieka. Systematyczny trening zwiększa siłę mięśniową, poprawia sprawność i zabezpiecza przed powstawaniem urazów i kontuzji, a także bólów kręgosłupa i stawów.

Trening funkcjonalny jest nowoczesną formą zarówno treningu grupowego ( na zajęciach fitness) jak też personalnego.

Zestaw ćwiczeń, który zapewni nam wysokie spalanie tkanki tłuszczowej. Zestawy ćwiczeń oparte na ćwiczeniach o wysokiej intensywności przeplatane ćwiczeniami o mniejszej intensywności. Sporo podskoków, a więc nie zalecany dla osób z dużą nadwagą i problemami z kolanami. Porządne wyzwanie. Wzmacniamy całe ciało, wyszczuplamy brzuch, uda, pośladki.

Nasz kręgosłup lubi gdy się ruszasz, nie znosi długiego siedzenia, wysokich obcasów oraz noszenia zakupów w jednej ręce.
Jeśli chcesz uniknąć przykrych dolegliwości lub się ich pozbyć zapraszamy na zajęcia pod hasłem ZDROWE PLECY – PŁASKI BRZUCH. Są to zajęcia statyczne ukierunkowane na wzmocnienie mięśni przykręgosłupowych oraz mięśni brzucha.
Korzyści płynące z naszych zajęć:
– zmniejszenie dolegliwości bólowych w obrębie kręgosłupa;
– wzmocnienie mięśni brzucha i grzbietu;
– polepszenie ukrwienia mięśni poprzez ich dotlenienie;
– ukształtowanie równowagi oraz koordynacji ruchowej;
– stabilizacja prawidłowej postawy ciała;
– poprawa ogólnej wydolności organizmu;
– aktywny sposób niwelowania stresu.

To zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Jest innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, buduje kondycję, a przede wszytskim napełnia optymizmem i wprawia w świetny nastrój. ZUMBA to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA – jest INNA, ekscytująca i motywująca, jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych lub umiejętnościowych, jest EFEKTYWNA. Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi ciało.

Zestaw ćwiczeń pozwalający wyrzeźbić dolne partie ciała. Ćwiczenia te mają na celu poprawę siły mięśniowej, elastyczność i kształt mięśni. Oprócz tego wpływają również na spalanie tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia przeznaczone zarówno dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy, jak i dla tych, którym zależy na pięknie wyrzeźbionej sylwetce.


Centrum Fitness BodyArt
58-100 Świdnica, ul. Wałbrzyska 18
tel. 74 668 26 77 lub 791 836 161
e-mail: centrum@bodyartswidnica.pl
lub recepcja@bodyartswidnica.pl

 Godziny otwarcia:
pn-pt: 7.00 – 22.00
sob: 9.00 – 18.00 nie: 9.00 – 13.00

Dołącz do nas już dziś!

 body-logo  facebook-logo

Pracuj z nami!      Dla firm!