Zajęcia Medical Fitness

JOGA

Joga to ćwiczenia fizyczne i ruchowe z kontrolowanym oddechem, koncentracją i medytacją. Joga to praca nad powiększeniem zakresu ruchomości w stawach, wydłużeniem mięśni i ścięgien, prawidłowym przebiegiem faz oddychania. Zajęcia te uwalniają od napięć, dają psychiczne odprężenie, lepszy przepływ energii, oczyszczenie i wzmocnienie układu nerwowego.

PILATES

System ćwiczeń opracowany przez Josepha Pilatesa. Trening równoważny skutecznie wzmacnia plecy, gwarantuje płaski brzuch i szczupłą smukłą sylwetkę. Ćwiczenia wzmacniają i rozciągają od czubka głowy aż po palce stop, wpływają kojąco na nasze samopoczucie, tzw. trening „dobrego samopoczucia”. Sekretem jest centrum i równowaga. Doskonałe również dla osób z bólem kręgosłupa.

TRENING FUNKCJONALNY

Trening funkcjonalny to rodzaj intensywnych ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni bez rozbudowywania masy mięśniowej. Polega na imitowaniu ruchów, które wykonujemy na co dzień przy zwykłych czynnościach, ale w szybszym tempie i z wieloma powtórzeniami.

Przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy chcą poprawić swoją formę, wzmocnić mięśnie i zwiększyć zakresy ruchów w stawach. Zarówno dla sportowców, amatorów sportu, jak i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z zajęciami fitness. Trening opiera się na ćwiczeniach core stability, czyli wzmacnianiu mięśni głębokich odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej postawy ciała i kontrolujących wszystkie ruchy człowieka. Systematyczny trening zwiększa siłę mięśniową, poprawia sprawność i zabezpiecza przed powstawaniem urazów i kontuzji, a także bólów kręgosłupa i stawów.

Trening funkcjonalny jest nowoczesną formą zarówno treningu grupowego ( na zajęciach fitness) jak też personalnego.

AKTYWNY SENIOR

Zajęcia dostosowane do wieku uczestników z uwzględnieniem profilaktyki chorób wieku dojrzałego. Podczas zajęć Aktywni + można poprawić swoją sprawność, wzmocnić mięśnie i zwiększyć ich objętość. Aktywny senior to zajęcia specjalnie opracowane dla osób starszych, prowadzone są w odpowiednim tempie, dostosowanym zawsze do ćwiczących.

Korzysci płynące z zajęć to:

Na ćwiczenia nigdy nie jest za późno!

Zacznij już dziś!


Centrum Fitness BodyArt
58-100 Świdnica, ul. Wałbrzyska 18
tel. 74 668 26 77 lub 791 836 161
e-mail: centrum@bodyartswidnica.pl
lub recepcja@bodyartswidnica.pl

 Godziny otwarcia:
pn-pt: 7.00 – 22.00
sob: 9.00 – 18.00 nie: 9.00 – 13.00

Dołącz do nas już dziś!

 body-logo  facebook-logo

Pracuj z nami!      Dla firm!