Zajęcia taneczne

ZUMBA

To zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Jest innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, buduje kondycję, a przede wszytskim napełnia optymizmem i wprawia w świetny nastrój. ZUMBA to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA – jest INNA, ekscytująca i motywująca, jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych lub umiejętnościowych, jest EFEKTYWNA. Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi ciało.

LATINO SOLO

Latino aerobic to nie gimnastyka, to taniec dla każdego. Zajęcia wykorzystują elementy tańców latynoamerykańskich, relaksują, dodają pewności siebie. Trening latino wpływa zarówno na nasze lepsze samopoczucie psychiczne jak i fizyczne- w tańcu pięknie kształtuje się talia, biodra, mięśnie nóg. Płynne ruchy bioder, rąk nie tylko wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej, ale również poprawiają koordynację ruchową.

TANIEC DLA NOWOŻEŃCÓW

Oferujemy Państwu indywidualne zajęcia, które przygotują Państwa do pierwszego tańca weselnego. Pierwszy taniec Młodej Pary jest wyjątkowym i ważnym wydarzeniem, które na długo pozostaje w pamięci. Na zajęciach Instruktor pomaga w doborze muzyki, poprawnym dopasowaniu kroków oraz w ułożeniu choreografii.
Nauczymy tańczyć tak, by zabłysnąć na parkiecie i olśnić gości weselnych swoim pierwszym tańcem!

Po zakończeniu kursu możliwa jest kontynuacja zajęć na Kursie Tańca Towarzyskiego.

Gorąco zapraszamy!!!

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Taniec towarzyski jest to dziedzina tańca uprawiana od XX wieku, wywodząca się z tańców salonowych. Poszczególne tańce różnią się pochodzeniem, charakterem, schematem ruchów oraz muzyką.

Na poziomie podstawowym nauką będą objęte:

Tańce latynoamerykańskiesamba, rumba, cha cha, jive
Tańce standardowewalc angielski, tango, walc wiedeński
Kroki podstawowe tańców: rock’n’roll, mambo, salsa, bachata
Następny poziom – stanowi rozwinięcie kursu podstawowego o nowe kroki i figury oraz o nowe tańce: paso doble, foxtrot, quickstep.

Zapisy na kurs tańca towarzyskiego w recepcji klubu!

74 668 26 77 lub 791 836 161


Centrum Fitness BodyArt
58-100 Świdnica, ul. Wałbrzyska 18
tel. 74 668 26 77 lub 791 836 161
e-mail: centrum@bodyartswidnica.pl
lub recepcja@bodyartswidnica.pl

 Godziny otwarcia:
pn-pt: 7.00 – 22.00
sob: 9.00 – 18.00 nie: 9.00 – 13.00

Dołącz do nas już dziś!

 body-logo  facebook-logo

Pracuj z nami!      Dla firm!