ZUMBA😍 najlepsze lekarstwo dla ciała i ducha👍🤩

Na ZUMBĘ zaprasza instruktorka KAMILA w poniedziałki i w piątki o godz. 19.00🧡
 
Zaleta ZUMBY nr 1 – szybkie odchudzanie
Zumba to jeden z lepszych sposobów na zrzucenie nadmiaru kilogramów. Odchudzanie odbywa się w ruchu, więc ciało się równocześnie ujędrnia, a cellulit redukuje do minimum. Podczas jednej sesji można spalić nawet do 500-700 kcal.
Dzięki temu, że pierwsze efekty widoczne są już po kilku godzinach zajęć, to motywacja do treningów zwiększa się z każdym tygodniem.
Zaleta ZUMBY nr 2 – poprawa metabolizmu i kondycji
Ćwicząc zumbę, poprawia się wytrzymałość. Oddech robi się głębszy, a organizm jest lepiej dotleniony. W praktyce oznacza to, że z upływem czasu można ćwiczyć dłużej i intensywniej. Łatwiej też zacząć uprawianie innych sportów, które do tej pory wydawały się zbyt wymagające. Oprócz tego, dzięki zumbie poprawia się gospodarka hormonalna organizmu i przyspiesza metabolizm (tłuszcz w kontakcie z tlenem zamienia się w energię, którą spalasz na zajęciach).
Zaleta ZUMBY nr 3 – taniec i ćwiczenia
Treningi łączące taniec i aerobik zwiększają świadomość ciała. Ruchy stają się bardziej płynne i seksowne.
Ćwicząc zumbę nie izolujesz poszczególnych partii mięśni – tak samo intensywnie trenuje całe ciało. Wzmacniają się więc także te mięśnie, które odpowiadają za prawidłową postawę i wzmocnienie kręgosłupa.
Zaleta ZUMBY nr 4 – odstresowanie
Niektórzy twierdzą, że godzina na zumbie działa tak, jak sesja u psychoanalityka. Zumba angażuje nie tylko ciało, ale i myśli, dzięki czemu całkowicie się relaksujesz.
🤸💪🥳
<< wróć do poprzedniej strony


Centrum Fitness BodyArt
58-100 Świdnica, ul. Wałbrzyska 18
tel. 74 668 26 77 lub 791 836 161
e-mail: centrum@bodyartswidnica.pl
lub recepcja@bodyartswidnica.pl

 Godziny otwarcia:
pn-pt: 7.00 – 22.00
sob: 9.00 – 18.00 nie: 9.00 – 13.00

Dołącz do nas już dziś!

 body-logo  facebook-logo

Pracuj z nami!      Dla firm!