Masaż

Różne formy masażu (relaksacyjny, odchudzający, regenerujący) usprawniają funkcjonowanie układu kostnego, mięśniowego, nerwowego, krążenia, a nawet poszczególnych narządów wewnętrznych.

 film Se7en download

Na masaż należy przyjść dwie godziny po posiłku.

Wśród przeciwwskazań do wykonania masażu wymienia się:

DOTYK JEST SZCZEGÓLNĄ FORMĄ UZDRAWIANIA, MA W SOBIE NIEZWYKŁĄ MOC…

W trakcie masażu zakończenia nerwowe znajdujące się w skórze odbierają różne bodźce, mi.in. ciepło i ucisk, które to stymulują krążenie powierzchniowe. Dzięki temu ze skóry szybciej usuwane są szkodliwe produkty przemiany materii, natomiast komórki są bardziej dotlenione i lepiej odżywione, co sprawia, że skóra odzyskuje napięcie. Masaż sprawia, że Twoje mięśnie uzyskują większą zdolność do pracy, szybciej się regenerują i są elastyczniejsze. W przypadku zastoju płynów w organizmie (utrudnionego odpływu limfy lub krwi żylnej), masaż rozszerza naczynia krwionośne i likwiduje obrzęki. I wreszcie obniża napięcie mięśni powodując rozluźnienie ciała, co działa łagodząco na psychikę cudownie relaksując.

 

MASAŻE HIGIENICZNO – KOSMETYCZNE
(pielęgnują, modelują)

Do masażu wykorzystujemy różne przyrządy lub preparaty kosmetyczne, które umożliwią Ci szybsze uzyskanie zamierzonego celu. Masaż ten:

 film Se7en download

MASAŻE ODCHUDZAJĄCE
(są jedną z podstawowych metod w terapii nadwagi)

Może być on drogą do akceptacji własnego ciała, szansą na głębszy kontakt z samym sobą, inspiracją do życiowych zmian. Przy tym rodzaju masażu najlepszy efekt uzyskujemy, gdy zachodzi czynna współpraca pomiędzy PACJENTEM, MASAŻYSTĄ A INSTRUKTOREM FITNESS. Masaż ten:

 film Se7en download

MASAŻE ROZLUŹNIAJĄCE
(odprężają, uspakajają)

Masaż ten może być świętem dla Twojego ciała, sposobem na przywrócenie energii, odpoczynkiem i relaksem. W czasie zabiegu podnosi się poziom endorfin w organizmie, co zwiększa odporność na stres. Podczas stanu relaksu organizm ma większe zdolności regeneracyjne i samouzdrawiające. Masaż ten jest doskonałą metodą, pozwalającą na rozładowanie stresu wywołanego pracą zawodową oraz ciągłym życiem w pośpiechu. Przydatny jest również po długotrwałym wysiłku fizycznym. Masaż ten:

 film Se7en download

 film Se7en download

MASAŻE LECZNICZE
(usprawniają, działają przeciwbólowo)

Masaż ten pozwala poczuć się lepiej, pomaga w pokonywaniu trudności i kłopotów związanych z niedomaganiem niektórych układów i narządów. Pomaga również przezwyciężyć wiele dolegliwości bólowych oraz zadbać o zdrowie. Masaż ten:

MASAŻ TEN ZNAJDUJE ZASTOSOWANIE W WIELU CHOROBACH M.IN. w:

Trwałe efekty gwarantuje seria zabiegów – zalecane minimum 10 masaży.
Jeszcze lepsze rezultaty daje masaż w połączeniu z dietą i ćwiczeniami.
Zachęcamy do zadbania o swoje zdrowie i dobre samopoczucie!

 film Se7en download


Centrum Fitness BodyArt
58-100 Świdnica, ul. Wałbrzyska 18
tel. 74 668 26 77 lub 791 836 161
e-mail: centrum@bodyartswidnica.pl
lub recepcja@bodyartswidnica.pl

 Godziny otwarcia:
pn-pt: 7.00 – 22.00
sob: 9.00 – 18.00 nie: 9.00 – 13.00

Dołącz do nas już dziś!

 body-logo  facebook-logo

Pracuj z nami!      Dla firm!