Chudnij z nami

Ponad pół setki chętnych zgłosiło się do wspólnej akcji Centrum Fitness Body Art oraz „Wiadomości Świdnickich”, która ma na celu odchudzić świdniczan. We wtorek 30 marca odbyło się spotkanie w siedzibie Centrum Fitness przy ulicy Wałbrzyskiej 18.

Okazuje się, że świadomość potrzeby zadbania o swoją figurę i zdrowie ma wielu z nas. Co rzuciło się w oczy, to przeważająca większość kobiet w bardzo różnym wieku. Wszyscy uczestnicy spotkania musieli wypełnić ankietę, w której zapoznali się z warunkami uczestnictwa w akcji.
Udział w akcji jest bezpłatny, ale trzeba spełnić kilka warunków – chcieć schudnąć, poddać się całkowicie sugestiom i poradom trenerów oraz specjalistów dietetyków, systematycznie uczęszczać na zajęcia. Okazało się, że nawet tak żelazne zasady nie zniechęciły przybyłych na spotkanie. Pokusa zrzucenia niepotrzebnego ciężaru ciała okazała się mocniejsza.

W ramach akcji Centrum Fitness Body Art zapewnia: diety przygotowane przez dietetyka Centrum Żywienia i Terapii Nadwagi Vita Clinic z Wrocławia, trening siłowy i aerobowy w celu spalenia tkanki tłuszczowej i ujędrnienia ciała, treningi przygotowane i prowadzone przez trenerów personalnych, zajęcia fitness: wzmacniające (ABT, shape, superbrzuch, fit ball), spalające tkankę tłuszczową (fat burning, step oraz salsa, latino, hip-hop itp.), mentalne (body art , pilates, joga) oraz udział w zajęciach aqua aerobik i nording walking. Ponadto uczestnicy mogą liczyć na korzystanie z sauny i masażu w ramach odnowy biologicznej.

O wyborze osób do programu zadecydowała komisja składająca się z fachowców, która 1 kwietnia dokładnie zapoznała się z ankietami. Konsekwencją tak dużego zainteresowania było powiększenie grupy biorącej udział w akcji. Dlatego też nie dwie, a trzy osoby zostaną odchudzone w akcji „Chudnij z nami”.

Wybranymi osobami zostali: Agnieszka Cieplik-Mirek, Elżbieta Furman i Krzysztofa Bąk. Cała trójka wytypowanych w akcji ma ochotę zrzucić od 15 do 40 kilogramów. Uczestnicy są już po pierwszych konsultacjach z fachowcami z Centrum Fitness Body Art, dietetyczką Magdaleną Łuszczak, która przygotowała dla całej trójki program żywieniowy i Maciejem Danielikiem, trenerem personalnym, który wytłumaczył, na czym będzie polegał cały program pracy nad ciałem.
Program odchudzania rozpoczął się w czwartek 1 kwietnia i zakończył się 20 czerwca.

Trójka uczestników zrzuciła razem 42,5 kilograma wagi. Przeliczając efekt ich cięzkiej pracy na tkankę tłuszczową to wspólnie stracili 56 kilogramów tłuszczu. Gdy zmierzono wszystkich uczestników w obwodzie pasa, okazało się, że dziś są szczuplejsi o 45 centymetrów.

Zapraszamy do udziału w trzymiesięcznym programie zbijania wagi i modelowania sylwetki. Zajęcia rozpoczynają się we wrześniu 2010 r. Szczegóły i zapisy w recepcji.

 

 

Pani Agnieszka Cieplik – Mirek

Pierwszą osoba wybraną do akcji została 28-letnia Agnieszka Cieplik-Mirek. Wielokrotnie podejmowała próby odchudzania i raz udało jej się zrzucić 13 kg. Przypłaciła to wiecznym głodem, a potem niestety, bardzo szybkim powrotem do starej wagi. Pani Agnieszka bez namysłu poddała się programowi i ma zamiar zrzucić 10 kg. Zapewnia, że odchudzanie i dbanie o sylwetkę nie zakończy się w czerwcu. W chwili startu waga pani Agnieszki pokazała 98 kg przy wzroście 167 cm.

Pan Krzysztof Bąk

Krzysztof Bąk mając 45 lat waży aż 154 kg. Jest wysoki, bo mierzy 192 cm, ale wie, że najwyższy czas, aby pozbyć się nawet 40 kg. Pan Krzysztof jest w komfortowej sytuacji, bo w walce z nadwagą pomagać mu będzie cała rodzina i oni również będą korzystać z usług Centrum Fitness Body Art. Jest też świadomy, że aby pozbyć się tylu kilogramów, musi poświęcić temu zadaniu wiele miesięcy pracy

Pani Elżbieta Furman

51-letnia Elżbieta Furman podjęła poważne postanowienie zrzucenia zbędnych kilogramów w momencie, kiedy zobaczyła, że źle wygląda we wszystkich ubraniach. Od tej chwili nie kupuje nowych sukienek i czeka, kiedy będzie mogła zmieścić się w rozmiarze najwyżej 40. Aby marzenie mogło się spełnić, musi zrzucić 20 kg.
Na starcie pani Elżbieta ważła 79 kg przy wzroście 158 cm.

Akcja „Chudnij z nami” została oficjalnie zakończona 26 czerwca 2010 r. Uczestnicy łącznie zrzucili 42,5 kg wagi. Systematyczne treningi zaowocowały utratą łącznie 56,3 kg tłuszczu przy jednoczesnym zwiększeniu masy mięśniowej
o 13,8 kg. Rewelacyjne wyniki w zrzucaniu zbędnych kilogramów uczestników akcji przedstawiają tabele poniżej.

Wyniki pani Agnieszki Cieplik – Mirek

Wyniki pana Krzysztofa Bąka

Wyniki pani Elżbiety Furman


Centrum Fitness BodyArt
58-100 Świdnica, ul. Wałbrzyska 18
tel. 74 668 26 77 lub 791 836 161
e-mail: centrum@bodyartswidnica.pl
lub recepcja@bodyartswidnica.pl

 Godziny otwarcia:
pn-pt: 7.00 – 22.00
sob: 9.00 – 18.00 nie: 9.00 – 13.00

REGULAMIN BodyArt

Dołącz do nas już dziś!

 body-logo  facebook-logo

Pracuj z nami!      Dla firm!