Zajęcia mentalne

JOGA

Joga to ćwiczenia fizyczne i ruchowe z kontrolowanym oddechem, koncentracją i medytacją. Joga to praca nad powiększeniem zakresu ruchomości w stawach, wydłużeniem mięśni i ścięgien, prawidłowym przebiegiem faz oddychania. Zajęcia te uwalniają od napięć, dają psychiczne odprężenie, lepszy przepływ energii, oczyszczenie i wzmocnienie układu nerwowego.

PILATES

System ćwiczeń opracowany przez Josepha Pilatesa. Trening równoważny skutecznie wzmacnia plecy, gwarantuje płaski brzuch i szczupłą smukłą sylwetkę. Ćwiczenia wzmacniają i rozciągają od czubka głowy aż po palce stop, wpływają kojąco na nasze samopoczucie, tzw. trening „dobrego samopoczucia”. Sekretem jest centrum i równowaga. Doskonałe również dla osób z bólem kręgosłupa.

ZDROWE PLECY – PŁASKI BRZUCH

Nasz kręgosłup lubi gdy się ruszasz, nie znosi długiego siedzenia, wysokich obcasów oraz noszenia zakupów w jednej ręce. Jeśli chcesz uniknąć przykrych dolegliwości lub się ich pozbyć zapraszamy na zajęcia pod hasłem ZDROWE PLECY – PŁASKI BRZUCH. Są to zajęcia statyczne ukierunkowane na wzmocnienie mięśni przykręgosłupowych oraz mięśni brzucha.

Korzyści płynące z naszych zajęć:

AKTYWNY SENIOR

Zajęcia dostosowane do wieku uczestników z uwzględnieniem profilaktyki chorób wieku dojrzałego. Podczas zajęć Aktywni + można poprawić swoją sprawność, wzmocnić mięśnie i zwiększyć ich objętość. Aktywny senior to zajęcia specjalnie opracowane dla osób starszych, prowadzone są w odpowiednim tempie, dostosowanym zawsze do ćwiczących.

Korzyści płynące z zajęć to:

Na ćwiczenia nigdy nie jest za późno! Zacznij już dziś!

Zajęcia nie tylko dla seniorów! Charakteryzują się spokojnym tempem wykonywania ćwiczeń, płynnością i synchronizacją z oddechem. Wzmacniają mięśnie i kości, zwiększają zakresy ruchów i pozwalają utrzymać zdrowie na długie lata. Pozytywnie wpływają na kręgosłup, a odciążając go sprawiają, że wszelkie dolegliwości bólowe znikają. Jak każda aktywność fizyczna poprawiają również samopoczucie. Na ćwiczenia nigdy nie jest za późno! Zacznij już dziś!

Bądźcie aktywni bez względu na wiek!

 


Centrum Fitness BodyArt
58-100 Świdnica, ul. Wałbrzyska 18
tel. 74 668 26 77 lub 791 836 161
e-mail: centrum@bodyartswidnica.pl
lub recepcja@bodyartswidnica.pl

 Godziny otwarcia:
pn-pt: 7.00 – 22.00
sob: 9.00 – 18.00 nie: 9.00 – 13.00

Dołącz do nas już dziś!

 body-logo  facebook-logo

Pracuj z nami!      Dla firm!